Bux to czynności obejmujące klikanie w reklamy, oglądanie reklam, czytanie e-maili i inne podobne czynności zajmujące niewiele czasu. Czy na tym da się zarobić? Zarabianie na bux jest możliwe, jednak trzeba mieć na uwadze, że nie będą to duże kwoty, jest to bardziej dorabianie do kieszonkowego niż konkretne pieniądze. Z jednego bux miesięcznie da się zarobić góra kilka złotych i to przy dużej aktywności i zakładając, że próg wypłaty jest niski.

Co należy wykonać?

Czynności, które trzeba wykonać są bardzo proste i nie wymagają żadnych umiejętności, ale też za ich wykonanie dostaje się góra 2-3 grosze, a często jest to 1 grosz lub nawet mniej. W wielu serwisach są też zadania specjalne warte nieco więcej, ale to wciąż niewielkie kwoty.

Jak zarabiać na bux?

Zarabianie na bux jest proste, ale żeby zarabiać więcej niż kilka, kilkanaście złotych potrzebni są poleceni. Jeśli uda się zdobyć wielu aktywnych poleconych zarobki pójdą w górę, są nawet osoby, które na bux zarabiają kilka tysięcy, ale mają oni wielu aktywnych poleconych w wielu serwisach, a wiadomo, że nie każdemu się to uda. Tacy ludzie są w zdecydowanej mniejszości, bardziej realne, ale wcale nie łatwe do osiągnięcia to kwoty kilkuset złotych, ale najwięcej ludzi zarabia kilkanaście, kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Zarabianie jest proste, ale jak widać mało dochodowe.

Warto też wspomnieć jak zdobyć poleconych. Po rejestracji w serwisie każdy otrzyma swój link referencyjny, wszyscy którzy się z niego zalogują stają się poleconymi, od których otrzymuje się jakiś określony procent ich zarobków. Podsumowując zarabianie na bux jest możliwe, jednak nie jest to sposób dochodowy. Sytuacje mogą poprawić liczni poleceni, ale wbrew pozorom o nich wcale nie tak łatwo. Nie wymagają żadnych umiejętności, więc każdy może spróbować swoich sił i sprawdzić jak w jego przypadku będzie wyglądać zarabianie na bux.

Źródło: https://www.faktycznie.pl/